Mersin Taşucu Tekne turu, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Mersin Taşucu Tekne Turları taşucu tekne turu instgram taşucu tekne turları youtube Taşucu tekne turları adana gezi noktası
 
Türkçe English Twitter Facebook
     BARBAROS KOYU

 

Yaz aylarında sıcak hava dolayısı ile insanlar gerçekten de biraz serinleme ihtiyacı duyarlar. Genel olarak herkes çalıştığı için de hafta sonları insanların dinlenmeye ayırdıkları vakitler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de firmamız sadece bir gün bile olsa güzel vakit geçirmek isteyen herkes için günübirlik yat turları yapılmaktadır.

Doğayla baş başa kalmak, ıssız koylarda, turkuaz rengine sahip bir denizle birleşmek ve kafanızdaki bütün sıkıntıları atıp, yemyeşil bitki örtüsünü üzerinde rüya gibi bir seyre dalmak istiyorsanız, aradığınız tatil türü mavi yolculuktan geçmektedir.

Barbaros koyu da Türkiye’nin eşsiz koylarından olup, kendi oluşturduğunuz grupla yat hizmetinden yararlanabilir veya sadece kabin kiralayıp, yeni dostlar edinerek farklı bir tatil yaşayabilirsiniz. Önceleri yabancı turistlerin ilgi gösterdiği mavi yolculuk tatillerine, son birkaç yıldır, Türk turistlerden de büyük talep bulunmaktadır.şehrin gürültüsünden uzak, sıkıntılarınızı bir süre geride bırakarak, gözünüzü her sabah başka bir koyda açabilir; geceleri yıldızların altında uyuyabilir ve istediğiniz yerde demirleyip, oranın zevkini tadabilirsiniz.

  
    Copyright © 2017 TAŞUCU TEKNE TURU. Tüm hakları saklıdır.

Adana Web Tasarım